Otel, Şehir, Bölge
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Konuk Sayısı
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Çocuk doğum tarihi seçiniz
Havalimanı veya Şehir
Otel, Şehir, Bölge
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Konuk Sayısı
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Çocuk doğum tarihi seçiniz

Haritada Göster
Haritada Göster

FiltrelerAfyonkarahisar Otelleri

Sıralayın: Akıllı Fiyata göre İsme göre
Sıralayın: Akıllı Fiyata göre İsme göre
Alusso Thermal Hotel Spa & Convention Center

Alusso Thermal Hotel Spa & Convention Center

Turkiye, Afyonkarahisar, Afyonkarahisar

9 Taksit Fırsatı

Holimax Öneriyor

Aile Oteli Balayı Oteli Çocuk Dostu SPA Oteli Termal Otel
Fiyatlar için tarih seçiniz!

Afyonkarahisar

Afyon, konumu ve doğal kaynak sularıyla turistlerin uğrak lokasyonlarından birisidir. Dünyaca ünlü kaplıcaları olan şehirde; termal kaynaklar kadar tarihi ve kültürel değerler de ön plandadır. Sağlık ve şifa turizmi olarak da bilinen termal tatil için Ayfon, zengin doğal suları sayesinde uğrak bir rota olarak görülür. Her yaştan misafirlerin ağırlandığı şehir, yeraltı kaynakları ve popüler gezi noktaları ile dikkat çeker. Afyon’a ulaşım; özel araç, otobüs ve tren seçenekleri ile mümkündür. Afyon’a uçakla seyahat etmeyi planlayan misafirler ise şehre bir saat uzaklıktaki Zafer Havaalanı ile şehre ulaşım sağlayabilir.


Afyon Termal Otelleri

Termal oteller, bölgenin sahip olduğu şifalı su kaynaklarının değerlendirildiği özel tesislerdir. Bölgedeki termal işletmeler misafirlerin taleplerine göre seçebilecekleri; aile oteli, balayı oteli, muhafazakar oteller gibi konseptlere sahiptir. Yarım pansiyon, tam pansiyon ya da her şey dahil gibi konseptleri olan gözde termal oteller şu şekilde sıralanabilir.

  • Akrones Thermal Hotel & SPA
  • Korel Thermal Resort Clinic Spa
  • May Thermal Resort Spa
  • Safran Hotel Thermal Spa

Afyon Termal Otel Fiyatları 

En iyi Afyon otelleri, farklı konsept ve oda tipleri ile misafirlerini ağırlar. Afyon otel seçenekleri arasında alkolsüz otel, çocuklu aileler için uygun otel gibi farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler yer alır. Otel fiyatları, konaklama tipi ve oda niteliklerine göre şekillenir. Oda içerisinde banyosu bulunan odalar, aile banyolu evler, aile hamamı bulunan villalar gibi seçenekler farklı fiyat avantajları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. En ucuz Afyon otelleri ise güvenli turizm sertifikaları ve uygun seçenekler ile Holimax’te bulunabilir! 


Afyon Her Şey Dahil Oteller 

Afyon bölgesinde rahatlık ve lüks anlayışının ön plana çıktığı her şey dahil oteller de bulunur. En ucuz her şey dahil Afyon otelleri farklı konaklama imkanları ile uygun fiyatlı tatil planlayan misafirlerini ağırlar. Termal suların şifasından faydalanarak tatilini geçirmek isteyenler için spa ve hamam gibi özel seçenekler sunulur. Sandıklı, Kızılkirse Heybeli, Gazlıgöl ve Gecek gibi bölgelerin yeraltı kaynaklarından faydalanılarak kurulan tesisler, her şey dahil konsept ile hizmet verir. 


Afyon Muhafazakar Oteller

Kaplıca ya da termal tatili planlarken aile için uygun ve muhafazakar bir ortam tercih edenlere özel Afyon muhafazakar otel seçenekleri de misafirlerini ağırlamayı bekler. Bu tesisler kadın ve erkekler için ayrı kullanım alanları bulunan sauna, hamam ve spa gibi imkanlara sahiptir. Muhafazakar balayı planlayanlar ve muhafazakar tatil arayanlar için alkolsüz her şey dahil konsept, tam pansiyon ya da oda kahvaltı gibi seçenekler bulunur. Bu tesisler çocuklu aileler için eğlenceli seçenekler ve aktiviteleri de bünyesinde barındırır.


Afyon Kaplıcaları 

Afyon, kaplıcalar açısından oldukça zengin bir şehirdir. Bölgede farklı hastalıkların tedavisinde kullanılan şifalı yeraltı suları mevcuttur. Afyon kaplıca bölgeleri içerisinde Sandıklı, Gazlıgöl, Heybeli ve Gecek çevresi, en bilinen kaplıcaların bulunduğu alanlardır. Bölgede özel havuzlu, aile havuzlu, aile banyosu bulunan çeşitli tesisler hizmet vermektedir. Dolaşım hastalıkları, romatizma, hormonal hastalıklar gibi pek çok hastalığın destek tedavisi için yılın her dönemi Afyon kaplıcaları yoğun ilgi görür. 


Afyon’da Gezilecek Yerler

Tatil sırasında farklı yerler keşfetmeyi sevenler için Afyon’da gezilecek kültürel ve tarihi ziyaret noktaları şöyle listelenebilir:

  • Afyonkarahisar Kalesi
  • Cumhuriyet Şehitleri Anıtı
  • İscehisar Peri Bacası
  • İbrahim Alimoğlu Müzik Müzesi
  • Sultan Divani Mevlevihanesi


Siz de en uygun seçeneklerle sağlık ve şifanın bir arada olduğu bir tatil yapmak için Holimax’te yer alan Afyon otellerini inceleyebilirsiniz.