En İyi Fiyat Güvencesi


EN İYİ FİYAT GÜVENCESİ 

Holimax’te tatilinizi planlarken başka hiçbir platformda aklınız kalmasın diye, her otel için tüm mecralarda bulabileceğiniz en iyi fiyatları bir araya getirdik. 

TÜRSAB belgeli hizmet veren tüm online seyahat acentelerinin, rezervasyon yapmak istediğiniz aynı dönem için sunduğu fiyatlar arasında daha düşük fiyatlarla karşılaşırsanız bize ulaşabilir ve koşullarınızın uyuşması durumunda fazladan ödediğiniz tutarın iadesini alabilirsiniz. 

Bir otel için rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, aynı otel için indirimli fiyatlar geldiğinde ya da bir başka TÜRSAB belgeli platformda bu otelin aynı dönem için daha düşük bir fiyat sunduğunu tespit ettiğinizde Holimax çağrı merkezine talebinizi bırakabilirsiniz. 

Talebinizin incelenmesinin ardından, iadesi onaylanan işlemler 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. 

İade Talebi Nasıl Oluşturulur?

Holimax çağrı merkezini arayınız. 

Rezervasyon yaptırdığınız ya da yaptırmak istediğiniz otelin, TÜRSAB belgesiyle hizmet veren bir başka platformda, seçtiğiniz aynı dönemde sunduğu daha düşük fiyatı, firma ismini ve web sitesi adresini çağrı merkezi sorumlusuna iletiniz. 

Gerekli bilgiler temin edildikten sonra, Holimax ekibi konuya ilişkin bilgileri değerlendirdikten sonra, iade talebinizin sonucunu size bildireceklerdir. 

İade Talebiniz Hangi Koşullarda Onaylanır? 

Rezervasyon yaptırdığınız veya yaptırmal istediğiniz otelin, seçtiğiniz tarih aralığında bir başka seyahat acentesi web sitesinde daha düşük fiyatla rezervasyon aldığını tespit etmelisiniz. 

Rezervasyon döneminiz, kişi sayısı, oda tipi ve konaklayacağınız konseptlerin aynı olduğundan emin olmalısınız. 

Bir diğer web sitesinde tespit edilen tutarın özel bir kampanya, indirim kodu gibi bir uygulamaya tabi olmaması gerekir. 

Daha düşük olan fiyat, web sitesinde afişe edilmiş olmalıdır. 

Farklı kur veya yurt dışına açık, yabancı platformlarla karşılaştırma yapılamaz; yurt içi aramalarda ve yerli misafirlere uygulanmaktadır. 

Rezervasyon yaptırdıysanız, talebinizi 24 saat içerisinde belirtmelisiniz.