Otel, Şehir, Bölge
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Konuk Sayısı
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Çocuk doğum tarihi seçiniz
Havalimanı veya Şehir
Otel, Şehir, Bölge
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Konuk Sayısı
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Çocuk doğum tarihi seçiniz

Haritada Göster
Haritada Göster

Filtreler
Aydın Otelleri

Sıralayın: Akıllı Fiyata göre İsme göre
Sıralayın: Akıllı Fiyata göre İsme göre
Asena Beach Hotel Kuşadası

Asena Beach Hotel Kuşadası

Turkiye, Aydın, Kuşadası

9 Taksit Fırsatı

Sizi arayalım


Aydın

Ege’nin en sevilen tatil ilçelerinin bulunduğu Aydın, farklı tatil anlayışlarına hitap edilen otelleri bünyesinde barındırıyor. Aydın, komşu olduğu iller ile Ege bölgesinde tatil yaparken çevre illeri gezmek isteyenler için oldukça elverişli bir konumda bulunuyor. Aydın üzerinden; İzmir, Manisa, Denizli ve Muğla gibi illere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. On yedi ilçesi bulunan Aydın’da, tatilcilerin en çok tercih ettikleri ilçeler, Kuşadası ve Didim’dir. Bu ilçeler yalnız Aydın ilinin değil Türkiye’nin en gözde tatil adresleri arasından yer alır. Kuşadası ve Didim, dünya çapında da oldukça sevilen ve yabancı turistler tarafından rağmen gören tatil ilçeleridir. 


Aydın’da Gezilecek Yerler ve Aydın Kaplıcaları 

Aydın, hem merkezinde hem de ilçelerinde gezilecek pek çok doğal güzelliğe sahiptir. Aydın denilince akıllara ilk olarak dünyaca ünlü plajlar gelir. Altınkum Plajı, Aydın’ı ziyaret edenlerin uğramadan geçmemesi gereken adreslerden biridir. Bu plaj adını altın renkli kumlarından alır. Bodrum ve Çeşme arasında bulunan Didim yarımadasında yer alan Altınkum Plajı, uzun bir sahil şeridine sahiptir. Uluslararası Mavi Bayrak Jürisi tarafından pek çok kez Mavi Bayrak’a layık görülmüştür. Tatilinizi Didim’de yapacaksanız yüzmek için Altınkum Plajını tercih edebilirsiniz. 
Altınkum’un aniden derinleşmeyen denizi ayrıca yüzmeyi yeni öğrenenler için de oldukça uygundur. Didim’de gezilecek yerler arasında ayrıca Didim’e bağlı olan Akbük gelir. Akbük, temiz havası, koyları ve plajı ile deniz tatilini sevenler için oldukça uygun bir adrestir. Didim, Akbük’te yer alan Saplı Ada ve Kumkent plajları, masmavi denizi ve sessiz sakin doğasıyla Haydar Koyu tatilini Didim’de geçirenlerin gezebileceği doğal güzellikler arasında yer alır. 
Kuşadası’nda ise Güvercinada Kalesi, El Heykeli, Kadınlar Plajı ise görülmesi gereken güzellikler arasında yer alır. Ayrıca Yılancıburnu Plajı ve Güzelçamlı Plajı, tatil için Kuşadası’nı tercih edenlerin ziyaret etmesi gereken plajlar arasındadır. 
Aydın, plajlarının yanı sıra kaplıcalarıyla da tatilcilerin ilgisini çekmektedir. Radon Termal Kaplıcası, Alangüllü Kaplıcası, Salavatlı Kaplıcası ve Davutlar Kaplıcası gibi kaplıcalar tatil yaparken çeşitli rahatsızlıklarına şifa bulmak isteyenlere hitap eder. 


En Güzel Aydın Otelleri 

Aydın’da farklı beklentilere hitap eden pek çok oteli bir arada bulabilirsiniz. Aydın tatil yerleri içinde bir otelde kalmak istiyorsanız öncelikle otelinizden beklentilentinizin ne olduğuna karar vermelisiniz. Çoğunlukla otelde vakit geçirmek istiyorsanız Aydın herşey dahil otel çeşitleri sizin için uygun olabilir. Her şey dahil otellerde, otelinizden çıkmadan yemeklerinizi yiyebilir ve otel içinde  deniz, havuz ve eğlence gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Bu tipte bir otelde kalmak istiyorsanız herşey dahil en iyi Aydın otelleri için holimax.com’u inceleyebilirsiniz.
Sağlığınıza da iyi gelecek bir otel için Aydın termal otel seçenekleri arasında bir tercih yapabilirsiniz. Termal oteller, kaplıca havuzu ve SPA masajı imkanı sunan otellerdir. 
Aydın otel fiyatları, farklı bütçelere hitap eder. Otellerin sağladığı imkanlara göre otel fiyatları farklılık gösterir. En ucuz Aydın otelleri için Holimax’ten yararlanabilirsiniz. Çocuklu aileler için ucuz alkolsüz çocuklu ailelere hitap eden otelleri inceleyebilirsiniz. Mini club imkanı ve çocuk havuzu bulunan otelleri tercih ederek çocuklarınızla rahat bir tatil  yapabilirsiniz.   


Aydın’ın Tarihi Yerleri 

Aydın, yalnızca doğal güzellikleri ile değil tarihi yerleriyle de yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Aydın özellikle antik kentlere merakı olanlar için oldukça zengin bir tarihi mirasa sahiptir. Aphrodisias Antik Kenti ve Müzesi, Tralleis Antik Kenti, Priene Antik Kenti ziyaret etmeniz gereken antik kentler arasında yer alır. Aydın, Karacasu’da yer alan Aphrodisias Antik Kenti, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunur.  
Antik Yunan ve Roma döneminden günümüze kalan bir miras olan Apollon Tapınağı, Antik Çağ’da gelecekten haber almak amacıyla kullanılırdı. Bu tapınakta yer alan Medusa Heykeli de Aydın’da görmeniz gereken tarihi yerlerden önemli bir tanesidir. 


Aydın’ın tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret edebileceğiniz bir tatil için holimax.com’u ziyaret edebilir, en uygun oteli bulup hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.